بگم؟

هر دم از این باغ بری می رسد تازه تر از تازه تری می رسد. مرضیه خانم هم راهی مکان اصلی خود شد. هیچ کدامشان گلی به سرمان نزدند، اما این واقعه نشان داد از کسی که با تقلب  روی کار آید، در جلسات خود یک صندلی خالی قرار دهد و بگوید او در جلسات من شرکت می کند، از کسی که از سفر هاله نور برگردد و کسی که اکثر تحصیل کرده ها و نخبگان او را فقط یک کارگر ساده شهرداری می بینند، ببیشتر از این هم نمی شود انتظار داشت.

بگم بگم ها کی می خواهد آغاز شود؟ بی صبرانه منتظر این باغ پر گل هستیم. از اعتماد ما دیگر چیزی نمانده است. هرچه مانده است دیوار لرزان ترس از آینده این روزگارمان است.

/ 3 نظر / 21 بازدید
SyaChatroom

با سلام خدمت شما وبلاگ نویس محترم به تازگی سرویس چتروم متفاوتی از سایر سرویس ها راه اندازی کرده ام. لطفا سری بزنید و اگر خواستار تبادل لینک هستید به من خبر دهید.

مهدی

صبر کن 5 ماه دیگه دوباره بگم بگم ها و پرده دری ها و هتک حرمتها شروع میشه.... جالب اینکه وقاحت هم اینقدر زیاده که هیچ کسی از رو نمیره.... البته ناگفته نماند که فکر می کنم مرضیه جان خیلی مارمولک تر از این حرفها باشه که ما فکر می کنیم... حس ششم من میگه مرضیه این ادا اطوارها رو در اورد که برکنارش کنن و دور بعد انشاالله در کنار برادران اهل لاریجان..... اره دیگه . ضمنا یه نکته بی تربیتی دیگه... به چشم خواهری یه دفعه با دقت به مرضیه یه نگاهی بنداز.... واقعا دل شیر می خواد آدم تو بغل همچین لعبتی بخوابه.. بی ادب...

شاعر شنیدنی ست

نگران مرضیه خانم نباش! حتما جای بهتری براش در نظر گرفته شده