خصوصی سازی تکدی گری!!!!!

همیشه مطمئنم که اگر دولتمردان کاری انجام میدن که اسم خدمت به مردم روش میذارن قبلا یک نفعی به خودشون میرسه وگرنه هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمی گیره.

اما هیچ وقت متوجه نمی شدم که چرا اقدام به جمع اوری متکدیان خیابانی میکنن و چه نفعی براشون میشه داشته باشه؟؟؟تا اینکه یک sms به دستم رسید با این پیام:

تفال به حافظ فقط با یک تلفن (فقط تهران و با تلفن ثابت) با شماره ٩٠٩٢٣٠۵٠٠٠ 

یکبار امتحان کردم شنیدم که اپراتور گفت اگر فال رابشنوید ٢٠٠ تومان به هزینه تلفن شما افزوده خواهد شد(شرکت نداپرداز) . که مثل اینکه متعلق به بخش خصوصیه.من تازه متوجه شدم که در راستای سیاست های اصل ۴۴ دیگه خصوصی سازی به متکدیان هم رسید و به طور دیجیتال میشه گدایی کرد اما خداییش اون گداهای قبلی خیلی با انصافتر بودن لاقل فال رو ١٠٠ تومان میفروختن و زیرش هم تعبیر داشت حالا بماند همشون یک فال بودن اما لاقل ادم به زندگیش الکی هم که شده امیدوار میشد....

من زیاد در این زمینه که که خصوصی سازی مفیده یا نه اطلاعات اقتصادی ندارم.اما تا اینجا که اتوبوس های شرکت واحد خصوصی شده جز ضرر برای ما چیزی نداشته  چیزی اضافه تر از اتوبوس های معمولی که نداره هیچ قیمتش هم گرون تره.البته توی بعضی خطها این اتوبوس ها رادیو دارن و یک اهنگ افتخاری   رادیو پیامی چیزی پخش میکنن. 

/ 4 نظر / 6 بازدید
مهرداد جمال الدینی

سلام ممنون از حضورتان .من با شما در وبلاگ کبوتر قاصد اقای حسین زمان اشنا شدم. باعث افتخار است .حتما تبادل لینک داشته باشیم. موفق باشید.