علی(ع)

علی خرق عادت است.با شکافتن (خانه ی کعبه) اغاز و با شکافتن(فرق سر مبارکش )پایان یافت.و همیشه خرق عادت مورد پسند نبوده و مخالفان بسیاری داشته است.

 سه سال قبل روز ولادت علی (ع)خدا قسمت کردو در مکه حضور داشتم.حضور در مکانهای مقدس بسیار عالی است اما در زمان مقدس در مکان مقدس بودن به جز لطف خدا نمیتواند نشانگر چیز دیگری باشد.

شب سیزده رجب به کعبه چشم دوخته بودم .دلم یک هیاهو میخواست تولدش بود و دل در دلمان نبود.اما کسی جرات گفتن نام علی هم نداشت.به محض شنیدن نام علی مارا مشرک میخواندند.یکی که می فهمید شیعه ایم با تعجب می پرسید چرا شیعه ای؟؟؟؟؟!!!!!!! انگار دلش میسوخت که ما گمراهیم.

ناگهان گروهی از ایرانیانی که در حال طواف بودند با صدای هماهنگ با ملودی سریال امام علی نوای علی علی مولا سردادند.با اینکه 30ثانیه هم طول نکشید ولی شکوهش تمام مکه را فرا گرفته بود.شرطه ها همه جمع شدندو با نگاهی غضب الود دنبال افرادی بودند که گناهشان عشق به حبیب محمد(ص) است.

دیگر فضا برای ادامه دادن مناسب نبود.دوباره سکوت حمکفرما شد و تقیه و غربت و علی(ع)..........

این روز برتمامی پدران و مردان مبارک.

/ 8 نظر / 6 بازدید
مهرداد جمال الدینی

مستانه خانم سلام زیارت قبول.حاج خانم مارو هم از دعای خیرتون محروم نکنید! موفق باشید.

هومن (ezweb)

سلام ممنون از اینکه به من لینک دادید. تنتان سالم و جانتان شاد باد.

حمید رضا

سلام اول این عید رو به شما و همه تبریک میگم امیدوارم همیشه براتون عید باشه[گل]

حمید رضا

خوش به سعادتون عمره رجبیه چه سعادتیه که نصیب شما شده خوب البته این رو هم بگم برای شما مرفهین بی درد عمره رجبیه، محرمیه، صفریه و الی اخر مهیاست دیگه[قهقهه] شوخی کردم یه وقت ازم دلگیر نشید بازم میگم خوش به حالتون که در همچین روزها و شبهایی کنار خانه خدا بودین[گل]

حمید رضا

در مورد وهابیها هم چی بگم چی میشه گفت از این همه تحجر مگه آدم بنده خدا نبود که خدا دستور داد همه بهش سجده کنن و شیطان گفت: سجده فقط به خدا میکنم ولاغیر و عاقبتش شد ابلیس لعین اینها هم فقط خدا رو میپرستن و قدر و شان و مقام اهل بیت رسول خدا(ص) را به اسم شرک نفی میکنن عاقبتشون هم راهیه که ابلیس رفت ای کاش همه با هم یا علی میگفتن شرطه ها هم هیچ غلطی نمیتونستن بکنن وقتی همه با هم یه کاری بکنن خدا لعنت کنه دشمن علی (ع) رو و به شیعیان و محبینش توفیق بندگی خالصانه رو بده انشالله دستتون درد نکنه بابت اینکه به من سر میزنید و این نوشته خوبی که گذاشتین موفق باشید[گل]

پدر

ممنون از تبریکتون...[نیشخند]