پول خرد

توی این شهر برعکس تهران خیلی دلم برای رانندگان تاکسی می سوزه. کرایه ها 250 تومانه. البته مسیرش کوتاهه ها. به صرفه نیست. اما هر صبح که سوار تاکسی می شم سعی می کنم حتما با خودم پول خرد حتی 50 تومان داشته باشم. حتی بعضی وقتها از تهران که میام پول خرد با خودم جمع می کنم میارم. چند بار شده دیدم توی ماشین اول صبح یک مسافر میاد سوار میشه یک 5 هزار تومانی میده به راننده میگه خرد ندارم و راننده هم مجبور میشه بگه بفرمایید مهمان ما باشید. یا بعضی از مسافران برای 50 تومان باقیمانده قشقرقی (املاش درسته؟؟؟؟؟نمی دونم) راه می اندازند که بیا و ببین. یکی از راننده ها باهام دردودل می کرد که وقتی 50 تومان هام تموم میشه جمع می کنم میرم خونه. حوصله حرف و حدیث مردم رو ندارم.

من موندم که آخه چرا شرکت تاکسی رانی یک دستگاه کارت خوان برای تاکسی ها ردیف نمی کنه که مثل اتوبوسهای تهران که نه اما مثل اتوبوسهای شرکت واحد اصفهان با کارت زدن دیگه پول ردو بدل نشه و وقت و اعصاب مردم هدر نره. هر یکی دو سال یکبار یا طرح تعویض پلاک داریم یا کارت ملی یا شناسنامه. خب این هم در دستور کار بذارین بابا بخدا ثواب داره. بماند که شما هیچ وقت دلتون برای ثواب نسوخته.

/ 9 نظر / 15 بازدید
امید

فکر کردن برای مسئولین خرج داره واسه همینه

ربولی حسن کور

سلام اتفاقا بعضی ها عمدا پول درشت میدن تا مهمان راننده باشند!

ع.ر

نویسنده مینی سرا شوید! دوست عزیز مینی سرا یک وبلاگ گروهیه که برای شروع کار به همکاری مینی نویس ها احتیاج داره! پس اگر دوست دارید که نویسنده این وبلاگ شوید یک سری به ما بزنید[لبخند]

شوهرجان

لبانت را نه! دستانت را می بوسم... تو را پرستش می کنم. آنقدر که پرستش را آموختم... سلام پست خوبی بود. تبریک میگم که بالاخره سلیقمو شناختی و وادارم که کردی به کامنت گذاشتن! موفق باشی. راستی از شما دعوت می شود به خواندن پست جدیدم. الان هم حس آخرین بیسکوئیت مونده تو بسته ساقه طلایی رو دارم!!! شکستـــــــــه..! تنهــــــا..! بدو بیا... [لبخند]

محسن

شما چه قلب مهربونی دارید

عطی

انگار که تو فکرشن .. من یه چیزهایی شنیدم .. امیدوارم که درست باشه ... راستی سلام .... پیش منم بیا ..

محسن

سلام نمی دونم چه اصراری هست که از لحاظ فرهنگی و اجتماعی و سهولت کاری همیشه مردممون رو اذیت کنیم

شوهرجان

يک هميشه تنها يک است و شايد در تمام عمرش نتواند چيزي بيش از يک عدد باشد اما بعضي وقت ها مي تواند دنيايي باشد: يک نگاه ، يک نوشته، يک دوست ، یک وبلاگ! پس من منتظر نظر یک دوست برای یکی از پستهای جدیدم هستم :D بالاخره آپ کردم اما با لبخند وارد شو، و مدت زمانی که در بلاگم هستی, مهربان باش! توضیح: شما هر طور دوست داشتی به شخصیتم نگاه کن و نظر بده, من زیاد با انسانهایی که دوست دارن نظر خودشونو تو صدر قرار بدند جور نیستم! و نخون که خونده باشی, بخونش که فهمیده باشی!