نظریه تکامل طبیعی داروین

اگر به تلفن های همراهتان دقت می کردید و دعوتی که این جمعه از شما برای رفتن به....... به عمل آورده شده بود را جدی می گرفتید، به این مکان مقدس می رفتید. در آنجا با مومنین دیگر مصافحه می کردید و گوش جان به سخنان و خطبه ها می سپردید می دیدید که از شما وبلاگ نویس محترم یک درخواست تهدید آمیز شده بود و آن این که در وبلاگهایتان دروغ ننویسید و اشاعه فحشا نکنید. چرا اینقدر می گویید گرانی داریم و صف مرغ چنین است و مردم مشکلات اقتصادی دارند. این روزها ملت ایران مشکل دارند اما آنقدر بزرگ نیست که اینگونه گنده اش کرده اید. این مشکلات خیلی کوچک هستند و حل می شوند! همین طور که میبینید 33 سال است شما مردم نمرده اید. این یعنی در این 33 سال همه اش مشکلات حل شده اند دیگر. وگرنه نباید هیچ کدامتان زنده می بودید و آزادانه اظهار نظر می کردید. ما هم در راستای اطاعت از فرامین زین پس تغییر رویه می دهیم. جانم برایتان بگوید که همه چیز آرام است. مرغ ضرر دارد. پر از هورمون است. گوشت اوره دارد. ماهی جیوه دارد (البته ماهی دریای خزر که اصلا حرفش را نزن. برای برادران دوست و همسایه مان روسیه می باشد و از گوشت سگ برای ما حرام تر می باشد). میوه کود خورده و سمی است و سرطان زاست. روغن ترانس دارد بیماری قلبی می آورد. برنجی که خوب قد بکشد سرطانزاست. سزای گران فروش نخریدن از اوست. حال که ایام مبارک رمضان است که چه بهتر همان افطار و سحر هم نخورید. نمی میرید که. مگر در این 33 سال مردید؟؟؟؟

اگر داروین خدا بیامرز زنده بود حتما گونه های انسانی موجود در ایران را از نظریه تکامل طبیعی خود حذف می کرد یا اینکه مانند مندلیف خدابیامرزتر از او یک گروه انسانهای استثنای دو سر طلا می ساخت (دوسر طلا از یک جهت تحریم خارجی، از جهت دیگر تحبیب داخلی و دولتی!!!!) و می گفت ایرانی های این 33 سال اخیر را در آن جای دهند.

پی نوشت: کتابهایی که قرار بود بگویم خوانده ام و از آنها لذت برده ام. خانوم (مسعود بهنود) البته کتابهای دیگرش را هم خوانده ام اما خانوم خیلی به دلم نشست- زنها همه شبیه هم می خندند(یادم نیست که از کی بود!)- خاتون(درمورد شمس تبریزی بود. بازم یادم نیست از کی بود)- رمان سالهای ابری علی اشرف درویشیان(عالی بود)- حاجی بابا اصفهانی- چهل داستان کوتاه ایرانی (حسن ذوالفغاری)- زندگی کنیم یا فقط زنده باشیم(کتابی بود که زندگیم را دگرگون ساخت. باز هم یادم نیست از که بود)- تمامی کتابهای پائولوکویلو- تمام کتابهای زویا پیرزاد-تمامی کتابهای سیمین دانشور...........دیگر ذهن یاری نمی کند بقیه اش بماند در پست های بعدی.

/ 13 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن

چیزی که تو کشورمون در حال رشد ایجاد صف های جدیده صف گاز..صف مرغ... +چطور کتابی که زندگیتو تغییر داد اسمشو نمیدونی؟! من فقط کیمیاگر پائولوکیلو رو خوندم کتاب بعدی از این نویسنده کدومش بهتره؟

سپیده

ماشالا به تو خانوم کتابخون... فقط بر ایرانی ها هوا حلال است که اونم فقط تو شهرای شمال ایران که هوای پاک داریم

گلسا

بیشتر کتابهایی که دوست دای من هم دوست دارم البته تعدادی رو هم اصلا نشنیده بودم که به لیست خواندنی هام اضافه شد. [چشمک] راستی فراموش کردم بگم که من هم عاشق رادیو 7 و بیشتررررر برنامه های شبکه 4 ام البته در مورد رادیو آوا چیزی نمیدانم هنوز! [ابرو]

گلسا

مستانه جانم نظری که الان فرستادم رو خیلی قبلتر فرستاده بودم اما گویا پرشین بلاگ نظر من رو نوش جان کرده! [عینک] البته من هم سیو کرده بودم و الان مجددا فرستادم. امید است که اینبار به دستت برسد. [چشمک]

محسن

بنظر من این اتفاقات با نظریه داروین کاملا سازگاره! گونۀ جدیدی است که هر بلایی طبیعت سرش بیاورد مقاوم است و کم کم این گونه و این نسل ماندگار شده و در نسل های بعدی شاهد مقاومت بیشتری از آنها خواهیم بود تا جایی که حاضر است بدون اینکه نیازهای جسمی اش را تامین کند زنده بماند و شکرگذار ایزد منانش باشد!!! شونصد سال دیگر فرزندانمان انگشت حیرت به دهان خواهند گرفت که : عجبا پدران ما عجب چیزمغزهایی بوده اند!

دیده بان

میدونین مشکل کجاست؟ مشکل اینجاست که قائل این جملات عموما سنی دارند که پیش هر متخصص و غیر متخصصی برن میگه شما نباید گوشت و مرغ و ماهی و بعضی از میوه ها و تخم مرغ و شیر و ترجیحا مجموعه لبنیات رو تناول کنین. لذا تغییر قیمت عموما تغییری در شیوه زندگی این دوستان ایجاد نمیکنه!

ریما

سلام مستانه جان. دیگه چی مونده که ما بخوریم!!!!نه واقعا چی مونده!!!! وای من یه چیزی شنیدم در حد المپیک!!!گفتن که یکی از مراجع مرغ رو حرام اعلام کرده چون برای چاق شدنشون بهشون مشروب میدن!!!!!منم گفتم بابا ای ول مشروبم همچین ارزون نیست خوب!!!حتما عرق سگس بهشون میدن!!!!یعنی شایعه فان تر از این من نشنیده بودم!!!! منم کتابهای پائولو رو دوست دارم و خوندم.این کتاب خانوم مال مسعود بهنودم خیلی ازش شنیدم باید گیرش بیارم.ممنون ازت به خاطر معرفی .[گل]

پروتاگونیست

مردم ایران در آینده ای نزدیک هیچ کدام دچار اضافه وزن نخواهند بود. بیخود بر منبرها نمی گویند که معصوم بر سر سفره اگر نان جو و نمک بود، نان را بر می داشت و با نمک افطار می کرد، و می گفت دو خورش بر سر سفره نباشد...

محسن

سلام اس ام اس رفتن به این مکان هم برای من نمیاد به نظرم کلا من رو مرتد اعلام کردند[نیشخند]