دهه فجر

این دهه فجر هم برای خودش عالمی داره ها...تلویزیون رو روشن میکنی سرتاسر آهنگ هایی میذاره که کلی باهاشون توی مدرسه و دوران کودکی و نوجوانی خاطره داری.بعد میان از آدم هایی مصاحبه میکنن که واقعاً توی این مملکت زحمت کشیدن .من این سری که برای تعطیلات بین ترم رفته بودم خونه دیگه از وسایل ارتباط جمعی به اندازه وفور استفاده کردم تا از این محرومیت توی خوابگاه به علت کمبود وقت جدا بشم.اما با این برنامه هایی که تلویزیون میگذاشت بدتر دل آدم میگرفت.

خداییش برای این مردم انقلاب  خیلی مهم بود .چون همه از یک چیز واحد متنفر شده بودند و اون هم دیکتاتوری بود و اینکه حرف حرف یک نفر باشه.و الحق هم که خوب مقاومت کردند .من هم که توی اون دوره نبودم دوست داشتم دوره ای رو تجربه کنم که همه یک هدف داشتند و به هم کمک میکردند.

اما حالا مشکلاتی باعث شده که همه دلسرد بشن و این مشکلات حل نخواهد شد جز به طریقی که همه مثل اوایل فقط به نفع خودشون کار نکنند و دیکتاتور مابانه یک نسخه برای همه نپیچند...

این ایام با این برنامه هایی که تلاشهای مردم رو نشون میداد باعث شد من یک کم از دلخوریم بابت این بیخیالی های مسئولین کم بشه اما مطمئنم بعد از این مدت دوباره به سراغم میاد....

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پزشک78

الان مثلا دلخوریت کم شده بود اینجوری نوشتی؟!!

یه نفر بیکار

سلام از ابراز همدردی شما صمیمانه تشکر میکنم امیدوارم که همیشه زندگی توام با خوشی و خوبی داشته باشید شادزی مهرورز

ساراناز

بابا سیاسی ننویس من هی میخوام ضدش بگم اخه [مغرور][چشمک][نیشخند]

ساراناز

ما که اون موقع نبودیم . بد و خوبشم چی بگم یه راه همه میرن ما هم پشتش تازه جونمم میدوستم [خجالت][زبان]

علی

درستش اینه که همیشه به فکر مردم باید بود نه فقط تو روز نیاز. اینجور باشه خیلی چیزا خوب میشه. امیدوارم در مورد توصیه ات اولا ممنونم. دوما سرگرمی مجانی خیلی کم گیر میاد. باز میرسیم به اون سیکل که هرکاری میخوای انجام بدی پول نیازه و اگه بخوای دنبال پول بری در حد کفاف! از بقیه کارات میمونی!

H

salam. mailam behetun naresid

سلام بر خورشيد

مردم هنوز هم از ديكتاتوري و ديكتاتورها متنفرند .[چشمک][گل]