دور باش، کور باش

قدیمها وقتی می خواستند جایی مهمانی بروند تا حد امکان سبک می رفتند و به دلیل انبوه جمعیت موجود در خانه، بچه ها را همراه خود نمی بردند. نمی دانم چرا این روزها یاد آن روزها افتادم. بی تعهد ها که آمدند به زور به همان جمعیتی که دولتمردان در مواقع جنگ و راهپیمایی روز قدس و 22بهمن به ایشان افتخار می کنند، دستور محترمانه دادند که دور باشید، کور باشید چرا که بی تعهد ها می آیند. اینان که ازدیاد جمعیت ایرانیان را نوعی افتخار می دانند چطور است همین افتخار آفرینان نباید جلوی چشم عده ای قعر جهانی  آفتابی شوند؟

جناب اگر خانه زندگی ات و مملکت داری ات باب طبع استانداردهای بین المللی است پس این همه ترس و وحشت از حضور خس و خاشاک در کنار خارجیان از چیست؟ اگر هم اینطور نیست چرا آوازه تعریف و تمجید از خودت گوش فلک را کر کرده است؟ این هم از شانس میمون ماست که این اجلاس باید درست در زمان این مرد با پشتکار و مومن و متعهد و راستگو و دموکرات و سخنور و باکلاس و زیبا برگزار شود. اجلاس بعدی که در ایران برگزار خواهد شد، 360 سال آینده می باشد!!!!!!!! آن زمان ایرانیان تاریخ را که ورق می زنند می بینند ایران 1391 ایرانی خسته، ناتوان، گرسنه و از امید خالی بوده است. درست مانند زمان حمله مغول به ایران و حمله محمود افغان به اصفهان.

خدا به خیر بگذراند. تیمور شرقی و هوشنگ غربی هم که به ایران بیایند، باید با آنها هم رفت و آمد کنیم. کم بولیوی و مالدیو و جزایر قعر جدولی می دیدیم زین پس اینها هم خواهر و برادرهای ناتنی ما می باشند.

پی نوشت: شیر که هر بطری آن 1200 تا همین هفته های قبل بود دیروز با قیمت 1900 تومان وجه رایج مملکتی به خانه ما رسید. با این وضعیت پوکی استخوان بیشتر می صرفد تا تامین کلسیم. (کسانی که همیشه می گویند به این خدمتگزاران چرا اینقدر بد و بیراه می گویی، یا ایران زندگی نمی کنند یا آقازاده هستند و مرفه بی در و جیگر!!!!)

/ 5 نظر / 18 بازدید
من و خودم

واقعا چرا ,چرا به این خدمت گزاران بد میگین شما؟؟؟؟اخه خواهر من گرونی هم شد دلیل؟[چشمک]

فاطمه

تازه دیگه اصلا اتوبوسم پیدانمی شه البته پیدامی شه ولی بعدکلی موندن توصف وشنیدن بدوبیراه مردم

پروتاگونیست

آنچه سران کشورهای جهان از خاطرات سفرشان به تهران نقل خواهند کرد: شهری بسیار مدرن، خلوت، پاکیزه و بسیار کم جمعیت.

مهدی

اون با کلاس و زیبا رو خیلی خوب اومدی.... همین زیباییش بود که دل همه رو برد و بدبختمون کرد.