علاقمندی هایم...

بالاخره بعد از مدتها که دوست داشتم موسیقی یاد بگیرم این ترم آخری تصمیم گرفتم در کنار بدبختی ها و مصیبت های پایان نامه کلاس موسیقی برم.کمانچه سازی است  که من خیلی دوستش دارم.هم محزونه و هم اصالت ایرانی توش موج می زنه.تار و سه تار هم دوست دارم.اما کمانچه به خاطر اینکه در موسیقی محلی مازندران هم یکی از ارکان مهم و اساسی هست  به نظرم جالبتر اومد.

 

گفتم بدبختی پایان نامه.داغ دلم تازه شد.دیروز به یکی از مریضام زنگ زدم که برای ویزیت پیگیری بیاد مطب.دیدم شوهرش گوشی رو برداشته و هرچی از دهنش دراومده بهم گفته.من موندم چی جوابشو بدم.تمام حرفش این بود که شماها دارین یاد می گیرین می خواین زنم رو بکشین.حالا من هرچی می گفتم که این طرح نه هیچ خطری داره نه هیچ ضرری و تازه داریم مفت و مسلم درمانتون می کنیم و مهمتر از همه اینکه خانمتون خودش رضایت و امضا داده بیاد توی این طرح شرکت کنه قبول نمی کرد.این حرفای مردی بود که صداش به سنین 50 سالگی میخورد و من تعجب کردم که چرا اینقدر در این سن این مرد داره سنگ خانمش رو به سینه می زنه رفتم اطلاعات مریض رو خوندم دیدم بله مدت ازدواج یک ماه ذکر شده.سن خانم هم 40 سال بود!!!!!!!!!

/ 21 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زندگی جاریست...

سلام اون خانم هم اگر میدونست شوهرش عصبانی میشه باید باهاش مشورت میکرد بعد امضا میداد که در اینصورت اون آقا هم با شما اونطوری حرف نمیزد. البته اون آقا اگر هم میخواست دعوا کنه باید با خانمش دعوا میکرد. خانومه خودش با پای خودش اومده توی طرح شما شرکت کرده شما که بزور نیاوردینش . ولی یک سوال چرا می گین مردی که نگران زنش باشه کم پیش میاد ؟ مردی که نگران زنش نباشه که مرد نیست که !!!!

mahdi_mk

حالا جدای از این حرف ها!!!! خانمه خانم بوده که آقاهه آقایی کرده [نیشخند] ... چی گفتم خودم هم نفهمیدم [نیشخند] ... من عاشق نی هستم! امیدوارم بتونم یه روز صداش رو در بیارم آخه خیلی سخته [ناراحت]

طراح کوچک

آقا منم بازی منم می خوام تو طرح شرکت کنم!!! کمانچه خیلی عالیه اما سنتور و دف بهتره![چشمک]

لژیونلا

حالا مگه موضوع پایان نامه ات چیه؟

رضا

سلام.ببخشید ها... ولی فکر میکنم شما خودت خانم هستی که انقد از خانوما طرفداری میکنی.اخه تو این زمونه جز پول چیز دیگه ای برای خانمها ارزش نداره اگر هم چبز دیگه ای میگن دروغ میگن.چاکر افایون که اگه دوس داشته باشن طرفو از صمیمه قلیه.در صد بدشون خدایی از خانمها خیلی کمتره.در ضمن همه ی سازها زیبا هستن و بستگی به علاقه داره.

رضا

ببخشید الان دیدم که اسمتون مستانه هست و خانم هستین.خدایی منصف باشین با اقایون.هر بلایی سرشون میارین بازم....[قهر]

رضا

وای که شما دلت خیلی پره.همشونم دنبال پول هستن اما از وقتی دانشگاه ازاد راه افتاده تحصیلات هم مثلا بهش اضافه شده

رضا

تحصیلات دانشگاه ازادی فقط به درد خود طرف میخوره.تازه ! شما فکر میکنی مثلا کسی مدرک داشته باشه خیلی میفهمه؟خودتون رو گول نزنین.ادمی را ادمیت لازم است!!!!!!!!!این شعرا رو نگفتن که کاغذ پر کنن .گفتن که کسانی مثل شما ازش پند بگیری.شما اگه فکر میکنی شعور و فهم به تحصیلات هست اشتابه میکنی چون درس فقط یک مدرک و تخصص در همون رشته است تازه اونم دانشگاه درست حسابی نه ازاد.در ضمن من لینک ندارم

رامین صابری

سلام با یک ترانه نیمائی به روزم و منتظر نقد شما عزیز[گل]