نیما نهاوندیان

این روزها یکی از تفریحاتم رفتن به سایت های مختلف و خواندن نظرات مردم در مورد اخبار مختلف است. یکی از این اخبار درگذشت نیما نهاوندیان بود که واقعا جای تاثر داشت و نمی شود هضمش کرد. اما باز هم نظرات مردم جالب بود و غم انگیز: اینکه چرا یک پسر در سن او باید خانه مجردی داشته باشد و خدا و اسلام هم تنهایی را نکوهش کرده اند و در احادیث آمده است که نمی دانم تنهایی برای انسان مکروه یا در ورژن 2013 آن شاید حتی حرام هم اعلام شده است و ....

واقعا نمی توانم درک کنم که به بقیه چه ربطی دارد که یک شخص چگونه می خواهد زندگی کند. مگر در اسلام این افراد، فضولی و تجسس در کار دیگران هنوز حرام اعلام نشده است؟

واقعا که بعضی اوقات فکر می کنم حقمان است هرچه بر سرمان می رود.

/ 7 نظر / 21 بازدید
معین

یادش بخیر جمعه های سالی که کنکور داشتم برنامه مصاحبه با بازیگرهاشو می دیدم روحش شاد

فاطمه

والا ماکه خیلی دلمون می خواد ازاین تنهایی دربیایم درورژن 2013راه کار ساده وبی دردسرنداره واسش؟

مهدی

تازه هوارتا شایعه هم براش ساختن که ادم می مونه بمیره یا نه... برا مردن هم شایعه درست می کنن. یکی میگه خودکشی یکی میگه سرش خورده به میز یکی میگه عارضه مغزی !! - یعنی چی عارضه مغزی؟- یکی میگه دوس دخترش سرشو خورده... بگذریم... خودت خوبی؟

گاندلف

سلام... چطوری؟ خوبی؟ پسر خوبی بود... خدابیامرزتش.... فقط بعضی اوقات فکر میکنی حقمان است؟ آیا فقط بعضی اوقات... پس بعضی دیگر یعنی کار آمریکای جنایت کار و اسرائیل قاصب و این صهیونیسم است.... میدانم... غصه نخور...

الست

هر از گاهی برنامه هایش را می دیدم .... بیشتر از فوت او باید برای افکار بیمار این مردم تاسف خورد...

گاندلف

بیا یه چی آپ کردم که دوسش ارم....

شاعر شنیدنی ست

خبر فوت نهاوندیان خیلی بد بود من هیچ وقت دوستش نداشتم بدم هم نمی اومد اصلا برام فرقی نداشت اما تنها مردن خیلی بده / و مردم ... گاهی فکر می کنم مردم دروغ می گن که فلان مشکلو داریم و بهمان بدبختی رو داریم اگه واقعا اینقدر مشکل دارن پس چرا اینقدر تو کار هم سرک می کشن؟ این کارا مال آدمای بیکاره مردم ما دروغ میگن که مشکل دارن اونا بیکارن!