هشت الهفت

همه چیز یک جور هشت الهفت است مثل این مطالب

التوجیه و الارشاد

در مسجدالنبی هرگاه عده ای زائر ایرانی با یک روحانی ایستاده باشند و زیارتنامه در دست در حال گریه باشند، ماشینهای التوجیه و الارشاد (همان گشت ارشاد خودمان) با مامورانی شبه بن لادن و کریه المنظر می آیند و با خشونت خاصی جمعیت را متفرق می کنند. تا به خیال خودشان ایرانیها را از شرک برهانند. همین وظیفه بر عهده گشت های ارشاد خودمان هم هست. هرجا بدحجابی می بینند، گویی زباله دیده اند. سریع جمعشان می کنند تا به خیال خودشان مردم به گناه نیافتند. هر دوی این گشت ها هم خود را محق می دانند و می گویند ما شما را به راه راست هدایت می کنیم. به راستی حق با کیست؟؟؟؟

روزهای 22 بهمن و انتخابات و تظاهرات "انرژی هسته ای حق مسلم ماست"، تلویزیون از بین جمعیت میلیونی ایرانیان همیشه در صحنه!!! تک و توک بدحجابی را که وجود دارند شکار می کند و نشان می دهد، که ببینید جوانان اینطوری هم می آیند و فقط اونجوری ها نیستند که در صحنه هستند. اما وقتی خرشان از پل گذشت این جوانان اخ می شوند و باید به زباله دانی هدایت شوند.

مسئولین عزیز!! آیا تابحال با خود فکر کرده اید که مسائل اعتقادی، اعتقادی است. هر چه ظاهر را درست کنی وقتی در باطن به مساله اعتقادی وجود نداشته باشد، جایی دیگر آبسه می کند و سر بر می آورد؟؟؟ هیچ فکر کرده اید فرق میان شما که به زور بر سر مردم حجاب می گذارید با رضا شاه و حتی دولت های اروپایی که به زور از سر مردم حجاب بر می دارند چیست؟؟؟

زیباترین حجاب متعلق به ترکیه است با لباس های خوش رنگ و متنوع و شیک. طوری که جوان ترکیه ای با اینکه آزاد است حجاب داشته باشد یا نداشته باشد، آن را بر می گزیند و پر فروش ترین مجله در سرتاسر ترکیه مجله مد اسلامی ترکیه می شود که همه را ترغیب می کند محجبه شوند. آیا هنوز معتقدی مقنعه و مانتوی بلند سیاه و چادر مشکی که گرمایش طاقت فرسا و زیبایی اش مانند چادر صحرا نشینان عرب است برترین حجاب است؟؟؟؟

به راستی از جوانان این دوره چه انتظاری دارید؟ با اینکه خودتان در زمان انقلاب با شلوارهای دم پا گشاد و دم ریش های مد روز و دامن های کوتاه و موهای بیگودی شده به خیابانها می ریختید و برادر و خواهر هم بودید و مقابل تمام ابرقدرتها ایستادید؟ خیلی شجاع هستید که هر روز مقابل جوانانتان با یگان نظامی صف آرایی می کنید و به قول خودتان ارشاد می کنید؟؟؟

خانه از پای بست ویران است. به نمای ظاهریش دست نزنید....

پی نوشت: از دوستانی که پست قبلی را با دقت خواندند متشکرم و همچنین متوجه شدم کسانی که همیشه مطالب را می خوانند و پیامی نمی گذارند خیلی با دقت تر می خوانند. از این گروه هم متشکر و خوشحال شدم که نظرشان را خواندم. باید بگویم من تعصبی به ایران ندارم و مطلب قبلی را هم بی هیچ غرض ورزی نگاشته ام. فقط واقعیات و گفته و شنیده هایی که همه می دانیم را یک جا آوردم. اگر گمان می برید که تند نوشتم باید بگویم کلی از تلخی آن کاستم. در دلم غوغایی برپاست و کسی خبر ندارد...

  
نویسنده : هشت الهفت ; ساعت ۱٢:۱۳ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱ خرداد ۱۳٩۱
تگ ها : ارشاد ، حجاب