هشت الهفت

همه چیز یک جور هشت الهفت است مثل این مطالب

این روزها همه می خواهند کاندید شوند شما چطور؟؟؟

از زمانی که او رای اورد دل و جرات همه زیاد شده و این روزها همه می خواهند کاندید شوند شما چطور؟؟؟

سبزی فروش محله ما تازگی ها خیلی خودش را میگیرد.وقتی علتش را جویا شدم انقدر در حس بود که نزدیک بود من را بزند.در نهایت گفت اخر دکتر با بلندگوی من در سفر استانی حرف میزند.گفتم او از تره و گوجه و بادمجان بم که نمیگوید او حرف از عدالت برای تو و من میزند اما اومصرانه گفت ناراحت نباش از فردا تمام سعیم را میکنم.من هیچ کمتر از او ندارم.......!!!!

دکتر بیمارستان ما میگوید من این دفعه کاندید می شوم .گفتم چطور؟ گفت او دکتر ترافیک است اما نتوانست ورم ترافیک را بخواباند حالا هم که ادعای درمان تورم کرده اما من بلدم چطور با نیدل اسپسراسیون ورم همه جای بدن رو بخوابانم تورم که دیگر راست کار خودمان است فقط نیاز به گاید سونوگرافی دارم تا منشا تورم رو بفهمم و در نطفه خفه کنم......!!!!.

هر روز همکلاسی ام که انگار خیلی قورمه سبزی میخورد با من از خیالاتش میگوید که میخواهد دولت تازه بزند.خیلی هم در کلاس داوطلب کنفرانس دادن میشود.تمام سعیش را هم میکند که به زور هم شده لبخند بزند.هر روز هم می اید و میگوید فلان نهاد با من مشکل دارد و فلان گروه چشم دیدن من را ندارد. یک بار هم در خیابان نزدیک بود توسط عوامل ضد.... ربوده شوم!!!!!

لاستیک های ماشینش را هم همیشه در میاورد و با خودش سر کلاس می اورد و در جواب چشمان متحیر بقیه میگوید دشمن زیاد دارم و لاستیک سالم برایم نمیگذارند....!!!!

  
نویسنده : هشت الهفت ; ساعت ۱۱:٤۱ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٠ تیر ۱۳۸٧
تگ ها : کاندید