هشت الهفت

همه چیز یک جور هشت الهفت است مثل این مطالب

نظریه تکامل طبیعی داروین

اگر به تلفن های همراهتان دقت می کردید و دعوتی که این جمعه از شما برای رفتن به....... به عمل آورده شده بود را جدی می گرفتید، به این مکان مقدس می رفتید. در آنجا با مومنین دیگر مصافحه می کردید و گوش جان به سخنان و خطبه ها می سپردید می دیدید که از شما وبلاگ نویس محترم یک درخواست تهدید آمیز شده بود و آن این که در وبلاگهایتان دروغ ننویسید و اشاعه فحشا نکنید. چرا اینقدر می گویید گرانی داریم و صف مرغ چنین است و مردم مشکلات اقتصادی دارند. این روزها ملت ایران مشکل دارند اما آنقدر بزرگ نیست که اینگونه گنده اش کرده اید. این مشکلات خیلی کوچک هستند و حل می شوند! همین طور که میبینید 33 سال است شما مردم نمرده اید. این یعنی در این 33 سال همه اش مشکلات حل شده اند دیگر. وگرنه نباید هیچ کدامتان زنده می بودید و آزادانه اظهار نظر می کردید. ما هم در راستای اطاعت از فرامین زین پس تغییر رویه می دهیم. جانم برایتان بگوید که همه چیز آرام است. مرغ ضرر دارد. پر از هورمون است. گوشت اوره دارد. ماهی جیوه دارد (البته ماهی دریای خزر که اصلا حرفش را نزن. برای برادران دوست و همسایه مان روسیه می باشد و از گوشت سگ برای ما حرام تر می باشد). میوه کود خورده و سمی است و سرطان زاست. روغن ترانس دارد بیماری قلبی می آورد. برنجی که خوب قد بکشد سرطانزاست. سزای گران فروش نخریدن از اوست. حال که ایام مبارک رمضان است که چه بهتر همان افطار و سحر هم نخورید. نمی میرید که. مگر در این 33 سال مردید؟؟؟؟

اگر داروین خدا بیامرز زنده بود حتما گونه های انسانی موجود در ایران را از نظریه تکامل طبیعی خود حذف می کرد یا اینکه مانند مندلیف خدابیامرزتر از او یک گروه انسانهای استثنای دو سر طلا می ساخت (دوسر طلا از یک جهت تحریم خارجی، از جهت دیگر تحبیب داخلی و دولتی!!!!) و می گفت ایرانی های این 33 سال اخیر را در آن جای دهند.

پی نوشت: کتابهایی که قرار بود بگویم خوانده ام و از آنها لذت برده ام. خانوم (مسعود بهنود) البته کتابهای دیگرش را هم خوانده ام اما خانوم خیلی به دلم نشست- زنها همه شبیه هم می خندند(یادم نیست که از کی بود!)- خاتون(درمورد شمس تبریزی بود. بازم یادم نیست از کی بود)- رمان سالهای ابری علی اشرف درویشیان(عالی بود)- حاجی بابا اصفهانی- چهل داستان کوتاه ایرانی (حسن ذوالفغاری)- زندگی کنیم یا فقط زنده باشیم(کتابی بود که زندگیم را دگرگون ساخت. باز هم یادم نیست از که بود)- تمامی کتابهای پائولوکویلو- تمام کتابهای زویا پیرزاد-تمامی کتابهای سیمین دانشور...........دیگر ذهن یاری نمی کند بقیه اش بماند در پست های بعدی.

  
نویسنده : هشت الهفت ; ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢ امرداد ۱۳٩۱
تگ ها : اجتماعی