هشت الهفت

همه چیز یک جور هشت الهفت است مثل این مطالب

تنها صداست که می ماند؟؟؟

نمی دانم چرا همه می خواهند مرا سر کار بگذارند. باور کنید بنده خودم سر کار هستم و نیازی به دلسوزی های مشفقانه ندارم. اگر به سراغ دیگران بروند، شاید چیز دندان گیری گیرشان بیاید.

چندی قبل در خیابان مشغول گپ و گفت و مذاکره بودم که دیدیم یک رجل نسبتا محترم به سراغم آمد و گفت: "ببخشید شما در کار صدا هستید؟؟؟" من که در این باغها نبودم، کلی طول کشید تا کلماتش را هضم نمایم. بعد گفتم: چطور مگه؟؟؟ گفت: "آخه صداتون خیلی خوبه، فکر کردم توی کار صدا هستید"!!!! بنده که اولش فکر کردم بالاخره از سازمان کشف استعدادها آمده اند مرا باخود ببرند، اولش می خواستم بگویم اتفاقا چندین تن از دوستان همشیره ام که تلفنی از من مشاوره های درمانی می گیرند، این موضوع را گوشزد کرده بودند ولی ما به حساب هندوانه زیر بغل گذاشتیم و ترتیب اثر نداده بودیم. اما بعدش یاد صفحات حوادث و باندهای قاچاق انسان و کشورهای عربی و.... افتادیم و خودمان را جمع و جور کردیم.

بعد پوارو وار گفتیم: حالا که چه؟

گفت:" هیچ بروید تست صدا بدهید".

با سرسنگینی گفتم: باشد می روم. به سلامت.

با عجله گفت: می خواهید شماره مرا داشته باشید تا بگویم کجا مراجعه کنید و چه مدارکی بیاورید و اصلا خودم معرفیتان کنم. آخر من صدا و سیما مشغول هستم.

باز هم در دل گفتم کور خوانده ای و بعد گفتم: باشد شماره تان را لطف کنید.

او هم بلافاصله شماره اش را گفت و من در موبایلم تایپ کردم و گفتم بعدا باهاتون تماس می گیرم.

ایشان هم نامم را پرسیدند تا بدانند چه کسی تماس می گیرند. ما هم اولین نام یک سیلابی که در ذهنمان بود بلغور کردیم و ایشان را بدرود گفتیم. قدمی برنداشتیم که شماره ایشان را پاک نمودیم و خیال خود را نیز راحت. همینمان مانده بود که برویم اخبار صدتا یک غاز20:30 مانند بگوییم و پاچه خواری عده ای را کنیم و فردای قیامت سر پل صراط گیرمان بیاورند و بگویند این مهملات را چرا گفتی. یا اینکه خیلی خوش بینانه اش، در برنامه های تعریف و تمجید از یارانه ها و سهمیه بندی بنزین و افزایش هزینه آب بها و برق و تلفن و اینترنت ملی و خودکفایی ملی و پیشرفت ایرانی اسلامی مان شرکت بجوییم.

لازم به ذکر است، تنها برنامه هایی که دوست دارم رادیو هفت، رادیو آوا و بعضی برنامه های شبکه 4 می باشد.

  
نویسنده : هشت الهفت ; ساعت ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٩ تیر ۱۳٩۱
تگ ها : اجتماعی