هشت الهفت

همه چیز یک جور هشت الهفت است مثل این مطالب

سرکاری

با اینکه فقط خواجه حافظ شیرازی نمی داند که قرار است سازمان محترم تامین اجتماعی آزمون استخدامی برگزار کند و شما را سر کار بگذارد، با این حال ما که تمام هم و غممان شما هستید بر خود واجب دیدیم این موضوع را به سمع و نظر شما برسانیم. مژده دهم که این بار امیدوار باشید لذا پذیرش مستخدمین خیلی خیلی خیلی زیاد می باشد و هرچه جوان و حتی پیر در خانه دارید همه سرکار می روید. می پرسی امید چیست؟؟؟ این دیگر چه سوالی است؟ این را هم من باید توضیح بدهم؟

امید یعنی میدان انقلاب بروی و کلی کتاب آزمون استخدامی بخری (هزینه کتابها به اندازه اولین حقوقی که قرار است بگیری می شود. پول به اندازه کافی بردار) تا در نهایت بتوانی سوالات فقه و اصول دین حوزوی و سوالات تاریخی ماقبل دایناسورها را جواب بدهی.

امید یعنی صبح کله سحر به بانک مراجعه نمایی و از پولی که مطمئن هستی خمس و زکاتش را داده اند (شما که پولی نداری فعلا استخدام نشدی) هزینه آزمون را واریز نمایی.

امید یعنی به همسایه های پولدارتر از اختلاس کننده های بانک هر روز بهتر از دیروز ایران، غذای نذری بدهی تا خدا را شرمنده کنی (استغفرالله) و حتما در آزمون قبول شوی. (البته بهتر است به جای شرمنده کردن خدا، خداوندگارت در سازمان تامین را شرمنده کنی و پول چایی بپردازی. از من به شما نصیحت).

امید یعنی از مداد و پاک کنی استفاده کنی که سپرده ای برایت در 70 شهر مذهبی جهان از همه مذاهب تبرک کرده اند.

امید یعنی شب قبل از آزمون یک دوش آب گرم با عصاره اسطخودوس (آرامش بخش است) بگیری و ریلکس کنی تا فردا تمرکز داشته باشی.

در نهایت امید یعنی روز آزمون کلی با امید و آرزو بروی سر جلسه و ببینی در رشته و حوزه امتحانیت 2000 نفر شرکت کرده اند در حالی که فقط یک نفر پذیرش خواهد شد.

البته لازم به توضیح است که بنده دلمان نسوخته که مفت و مجانی با این سرعت فوق اجنه اینترنت خبررسانی کنیم. ما چون نیازی ندیده ایم که در این آزمون شرکت کنیم گفتیم تا جایی که امکان دارد رقبای دیگران را اضافه کنیم و از به جان هم افتادن داوطلبین لذت ببریم مانند لذت شاهان در به جان هم انداختن گلادیاتورها...

بروید و موفق باشید که انشاءالله همه سرکارید...

  
نویسنده : هشت الهفت ; ساعت ٩:۳۸ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱٠ خرداد ۱۳٩۱
تگ ها : طنز